لیست بهترین مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد با پایین ترین قیمت |نی نی بابا

لیست قیمت مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد

لیست قیمت مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد

لیست قیمت بهترین مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد

لیست قیمت مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد متغیر می باشد و عوامل مختلفی در تعیین قیمت مخحصول دخیل هستند. هدف ما در این مقاله بررسی انواع مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد می باشد.
برای اینکه بتوانیم بهترین مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد را خریداری کنیم ابتدا باید معنای دقیق انواع بهترین مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد را بدانیم، یعنی والدین برای اینکه بتوانند انواع وسایل مورد نیاز برای نوزادان یا کودکانمان تهیه کنند اعم از سیسمونی، لوازم خواب، لوازم بهداشتی و… باید اطلاعات کاملی در رابطه با آن داشته باشند.

لیست قیمت مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد

 

پیجر و مانیتور اتاق کودک چیست؟

مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد وسیله ای می باشد که با استفاده از آن به راحتی می‌توانید نوزاد را مشاهده کنید و یا صدایش را بشنوید و با او حرف بزنید این وسیله بسیار کاربردی بوده و به راحتی با استفاده از این ابزار می توان علائم حیاتی کودک را چک کرده و معمولا با داشتن زنگ هشدار برای یادآوری غذا و یا دارویی نوزاد در این دستگاه ها قابل تنظیم است.
یعنی والدین در صورت داشتن این ابزارها می توانند با خیال راحت به کارهای روزانه خود برسند و در تمام طول روز و اطلاعات کاملی از فرزندشان داشته باشند و خیالشان راحت باشد.
مثلا افرادی که شاغل هستند و یا مجبور هستند نوزادانشان را به پرستار بسپارند در این حالت باید بتوانند از نوزادشان اطلاع یابند که با وجود این ابزارها این کار به راحتی ممکن است و خیال والدین از سلامت نوزاد و کودکانشان راحت خواهد بود.

حتی وقتی که شما نوزاد چند ماهه خود را، شبها در یک اتاق دیگر می خوابانید، در این حالت باید به راحتی بتوانبد در هر لحظه از شب در صورتی که کودک تان بیدار شد و یا گریه کرده و اطلاع پیدا کنید که تمام این موارد تنها با خرید پیجر مناسب امکان پذیر است.

پیجر صوتی و یا تصویری چیست و کدام بهتر است؟

امکانات مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد متغیر است پاسخ این سوال به شما بستگی دارد در واقع انتظار و توقع شما از دستگاه تعیین کننده پاسخ این سوال می باشد اگر کمی منطقی فکر کنید به این نتیجه خواهید رسید که معمولاً پیجر تصویری بهتر از پیجر صوتی است چون با استفاده از پنجره تصویری به راحتی می توانید کودک خود را مشاهده کنید، با او حرف بزنید و با سرعت به اتاق کودک بروید معمولاً امکانات پیجر تصویری نسبت به پیجر صوتی بیشتر است.
 پیجر صوتی فقط برای انتقال صوت میباشد در صورتیکه مانیتورهای تصویری از امکانات و قابلیت های بیشتری برخوردار هستند و بیش از ۹۰ درصد از والدین پیجر های تصویری را خریداری می نمایند.
شما با استفاده از گوشی و یا لپ تاپ خود به راحتی میتوانید با استفاده از پیجر تصویری کودک خود را مشاهده کنید حتی اگر دوربین موجود در مانیتور دارای قابلیت دید در شب باشد در این حالت نیز به راحتی در تاریکی می توانید کودک خود را مشاهده کنید.
معمولاً پیجر تصویری بهتر از پیجر صوتی می باشد ولی باز هم حق انتخاب با شماست و بسته به نیاز خود می توانید هر کدام از این محصولات را خریداری کنید.

اطلاعات جامع در رابطه با لیست مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد

همچنین لازم به ذکر است که نوع دیگری از پیجر ها وجود دارند که می توانند علایم حیاتی کودکتان را ثبت و بررسی کنند که معمولاً این نوع پیجر ها به صورت جوراب یا پا پوش می باشند که با اتصال این پیجر به پای نوزاد به راحتی می‌توانید علائم حیاتی نوزاد را بررسی و ثبت کنید.
ثبت ضربان قلب کودک و بررسی ضربان قلب، امکان ثبت و بررسی تعداد تنفس کودک و ثبت و بررسی دمای بدن کودک را ثبت و بررسی کنند.
که معمولاً این نوع از پیجر ها مورد تایید بسیاری از متخصصان اطفال در تمام دنیا می باشد و باعث می‌شود که شما از سلامتی نوزاد تان مطمئن شوید
نوع دیگری از پیجر ها نیز وجود دارد که حرکات و تکان خوردن نوزادتان را به شما اطلاع می دهند این نوع از پنجره ها نیز به صورت یک تشکچه و پتو می باشند یعنی به راحتی می توانید آن را زیر نوزاد پهن کرده و با استفاده از یک گیرنده یا ریموت کنترل به آن وصل شوید.
در واقع سیستم های مانیتورینگ کودک ویژگی های مختلفی دارند که شما با توجه به نیاز خود می توانید انواع آنها را خریداری کنید. مثلاً نوعی از این دستگاه‌ها وجود دارد که امکان پخش لالایی را فراهم می کند مثلا وقتی پیش نوزاد نیستید و نوزادتان گریه می‌کند می‌تواند این صدا را پخش کرده و باعث خوابیدن کودک شوید.
بسیاری از پیجر های موجود امکان اتصال به حافظه های خارجی را نیز دارند و شما به راحتی می توانید با استفاده از وای فای یا اینترنت تری جی و فورجی در هر نقطه‌ای از شهریار کشورتان و یا از سر کار به راحتی به این پیجر ها متصل شده و از سلامتی و وضعیت کودک خود اطلاع پیدا کنید.
مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد

روش استفاده از مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد به چه شکل میباشد؟

روند کار به این شکل است که تنها تصاویر و صدا را دریافت می کنید و آن را با استفاده از امواج به گیرنده مخابره انتقال می دهید که برحسب کیفیت دوربین و ال سی دی می توانید کیفیت صدا و یا کیفیت صوت دریافتی  متفاوت باشد استفاده از این دستگاه ها به هیچ عنوان سخت نبوده و امروزه برند های مختلفی وجود دارد که مشغول به کار تولید انواع پنجره ها و مانیتور ها هستند
شما به راحتی می توانید با روشن کردن دستگاه های گیرنده و فرستنده به راحتی از آن ها استفاده کنید که معمولاً در دفترچه راهنما نحوه استفاده از آن را به صورت کامل بیان شده است.
اگر باتری دستگاه ها شارژ نداشته باشد باید آنها را به مدت ۱۶ ساعت در شارژ قرار دهید و سپس هر یک از این سیستم ها را در جای مناسب اتاق کودک جاسازی کنید و سپس آنها را روشن کنید بعد از آن میتوانید گیرنده را با استفاده از ریموت کنترل روشن کرده و منتظر بمانید تا چراغ لینک اتصال دستگاهها از حالت چشمک زن به حالت چشمک زن ثابت تغییر یابد.
سپس می توانید زاویه دوربین را در اتاق کودک تنظیم کنید به گونه ای که به راحتی بتوانید فرزندتان را مشاهده کنید. پس به راحتی می توان تلفن همراه یا کامپیوتر را دستگاه ها متصل کرد، برای اتصال پیجر ها به گوشی و لپ تاپ نرم افزارهای خاصی  وجود دارد که به راحتی می توانید این برنامه ها را از آپ استوری ها دانلود کنید و به راحتی استفاده نمایید‌.

روش خرید انواع لوازم کودک و نوزاد با قیمت پایین

امروزه فروشگاه های بسیاری وجود دارد که مشغول به کار عرضه انواع پوشاک، سیسمونی و سایر لوازم ضروری مورد نیاز کودک هستند که نی نی بابا با ارائه محصولات فوق العاده با کیفیت با قیمت مناسب آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.