حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه سیسمونی نی‌نی بابا

فروشگاه کالای چوب هومینه بر این باور است که اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات هومینه و نیز راهکارهای هومینه برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران فروشگاه کالای چوب هومینه توضیح داده می شود.

اطلاعات در دسترس و نحوه استفاده از آن ها

 1. شما با ثبت نام و ثبت سفارش در فروشگاه نی‌نی بابا اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار تیم پشتیبانی فروشگاه نی‌نی بابا می گذارید.
 2. پس از ورود به فروشگاه نی‌نی بابا شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات نی‌نی بابا نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 3. فروشگاه نی‌نی بابا کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 4. فروشگاه نی‌نی بابا به صورت خودکار پس از ورود شما به نی‌نی بابا اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های نی‌نی بابا و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می نماید.
 5. نی‌نی بابا از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات قروشگاه نی‌نی بابا، تهیه محتوای مناسب، محصولات با کیفیت و مانند آن استفاده می کند.
 6. فروشگاه سیسمونی نی‌نی بابا اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت ادغام  فروشگاه سیسمونی نی‌نی بابا در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات وب رمز یا خروج کامل پرسیده خواهد شد.
  • در صورت تخطی شما از قوانین و مقررات فروشگاه نی‌نی بابا ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از فروشگاه سیسمونی نی‌نی بابا بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار داده خواهد شد.

ویرایش اطلاعات شخصی

 1. شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در فروشگاه سیسمونی نی‌نی بابا تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در فروشگاه نی‌نی بابا آن ها را در فرم ثبت نام فروشگاه نی‌نی بابا وارد کرده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد فروشگاه نی‌نی بابا ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 2. شما می توانید به طور کامل از فروشگاه نی‌نی بابا و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از فروشگاه نی‌نی بابا حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی خواهد شد. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 1. فروشگاه نی‌نی بابا دسترسی پرسنل خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط پرسنلی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات فروشگاه نی‌نی بابا یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی پیدا می کنند.
 2. فروشگاه نی‌نی بابا جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.
 3. امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. فروشکاه نی‌نی بابا تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنیتی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) فروشگاه سیسمونی نی‌نی بابا مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نمی پذیرد.

تغییرات در این سیاست ها

فروشگاه نی‌نی بابا حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از فروشگاه نی‌نی بابا خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران می باشد.

پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم پشتیبانی فروشگاه سیسمونی نی‌نی بابا در میان بگذارید.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.