ماشین شارژی مازراتی

مازراتی یکی از برندهایی است که ماشین شارژی های تولیدی آن کاملا مشابه خودروهای این برند در دنیای واقعی طراحی شده اند. شما نیز با خرید ماشین شارژی هایی از این برند برای کودک خود کمک می کنید تا به دنیای واقعی ورود پیداکند. اگر نمی خواهید فرزندتان را سوپرایز کنید و به دنبال خرید ماشین شارژی هستید که به صورت صددرصد وی را راضی کند، مازراتی یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی ما به شما خواهدبود. برای خرید ماشین شارژی مازراتی لازم است اطلاعاتی داشته باشید که درادامه به آنها می پردازیم.

راهنمای خرید ماشین شارژی مازراتی

مازراتی یکی از گران ترین و البته لوکس ترین برندهای تولیدکننده خودرو در جهان است که طراحی محصولات آن بسیار خاص و جذاب است. برای خرید محصولات این برند لوکس لازم است نکاتی را درنظرداشته باشید تا بتوانید انتخاب مناسبی را برای فرزندتان داشته باشید.

طراحی ارگونومیک

بدن کودک بسیارحساس است و در اثر استفاده از اسباب بازی نامناسب دچار مشکل خواهدشد. پس اسباب بازی انتخابی شما باید طراحی ارگونومیکی داشته باشد تا به سلامت کودک خدشه ای وارد نکند. برای خرید ماشین شارژی مازراتی نیز باید از ارگونومیک بودن آن اطمینان حاصل کنید. ماشین شارژی انتخابی شما باید مطابق استانداردهای روزدنیا طراحی شده باشد تا خللی را در روند رشد کودک ایجادنکند. در صورت وجود این استانداردها در طراحی ماشین شارژی حتما این موضوع در مشخصات محصول درج می شود که به راحتی می توانید از آن اطلاع یابید.

باتری ماشین شارژی

باتری جز بخش های مهم هر ماشین شارژی به حساب می آید که در هنگام خرید ماشین شارژی مازراتی نیز باید به آن توجه شود. درواقع باید بررسی کنید باتری موردنظر چند ولت است؟ حداکثر میزان سرعت آن چقدر است؟ چه زمانی را برای شارژشدن نیاز دارد؟ با پاسخ به این سوالات می توانید بهترین باتری را برای ماشین شارژی موردنظرتان انتخاب کنید. برای انتخاب باتری وسواس به خرج دهید زیرا در صورت خراب شدن هزینه زیادی را باید برای تعویض آن صرف کنید. روش های مراقبت از باتری ماشین شارژی بسیارساده است، تنها کافیست چند نکته ساده را رعایت کنید.

نحوه شارژکردن ماشین شارژی به چه صورت است؟

برای شارژکردن باتری ماشین شارژی باید نکات ساده ای را درنظربگیرید تا بتوانید این قطعه را سالم نگه دارید. درادامه به بررسی این نکات می پردازیم:

  • باتری ماشین شارژی باید به اندازه کافی در شارژ بماند. بیشتر و یا کمتر ماندن آن در شارژ به سلامت باتری صدمه خواهدزد. البته دقت داشته باشید اگر باتری ماشین شارژی شما دارای قطع کن اتوماتیک است، این موضوع اهمیتی نخواهدداشت.
  • باتری ها اولین بار معمولا شارژ دارند اما پس از اتمام این شارژ برای اولین بار که خودتان می خواهید آن را به شارژ بزنید حتما تا دوازده ساعت باتری را در شارژ نگه دارید.
  • برای سلامت باتری به هیچ عنوان آن را در اطراف اجسام فلزی نگه ندارید.
  • برای شارژکردن باتری فقط از شارژر خود ماشین استفاده کنید.

کیفیت لاستیک ماشین شارژی

لاستیک ماشین شارژی مازراتی همه وزن آن را تحمل می کند و به صورت مداوم نیز با سطح زمین در ارتباط است به همین دلیل نیز باید کیفیت مناسبی داشته باشد. البته خودتان نیز باید به اندازه کافی از این لاستیک ها مراقبت کنید. برای مثال از کودک خود بخواهید حتی الامکان در مسیرهای مسطح حرکت کنند و از عبور مسیرهای خیس و سطوح سخت پرهیز کند.

قدرت ماشین شارژی

از نکات دیگری که باید برای خرید ماشین شارژی مورد توجه قراردهید، قدرت آن است.  قدرت ماشین شارژی مازراتی بسته به تعداد موتورهای به کاررفته در آن متنوع است. شما می توانید این مدل از ماشین شارژی را به صورت تک موتوره، دوموتوره و چهارموتوره در بازار بیابید. البته ماشین شارژی تک موتوره امروزه خیلی تولید نمی شوند زیرا قدرت و سرعت آنها بسیارپایین است. برای انتخاب ماشین شارژی دوموتوره و چهارموتوره نیز باید قبل از هر چیزی سن کودک  و محیط استفاده محصول را معین کنید.

با بررسی این دو آیتم می توانید قدرت مناسبی را برای ماشین شارژی موردنظرتان انتخاب کنید. برای مثال اگر سن کودکتان زیاد است و به خوبی می تواند ماشین شارژی را به کنترل درآورد، ماشین شارژی چهارموتوره انتخاب مناسبی برای فرزندتان خواهدبود.

گارانتی و ضمانت نامه

اگر بین محصولات متنوع برند مازراتی با تردید روبه رو هستید و هنوز نمی دانید کدام یک را باید انتخاب کنید، به دنبال خرید محصولاتی باشید که گارانتی دارند. گارانتی محصول درواقع به شما این اطمینان را می دهد که در صورت بروز مشکل نیز می توانید بدون هیچ هزینه ای با مراجعه به نمایندگی نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. ما در نینی بابا مدل های متنوعی از ماشین شارژی مازراتی را با گارانتی معتبر عرضه می کنیم که می توانید با خیال راحت نسبت به خرید آنها اقدام کنید.

قابلیت کنترل از راه دور

مسلما کودکان همان ابتدای بازی کردن با ماشین شارژی خیلی روی آن تسلط ندارند به همین دلیل نیز بهتراست والدین از آنها مراقبت کنند. پس پیشنهاد می کنیم به دنبال خرید ماشین شارژی مازراتی باشید که قابلیت کنترل از راه دور داشته باشد. بدین ترتیب می توانید به راحتی روی حرکات فرزندتان کنترل داشته باشید و خطرات احتمالی را از او دور کنید.

البته باید بدانید ماشین شارژی هایی با این ویژگی شاید قیمت بالاتری نسبت به مدل های معمولی داشته باشند. اما امنیت و آرامش فرزندتان ارزش هزینه کردن را دارد.

انتخاب رنگ مناسب

ماشین شارژی مازراتی با رنگبندی متنوعی و البته به صورت ساده و متالیک عرضه می شوند. شما می توانید به راحتی از بین رنگ های متنوع این محصول رنگ موردنظر فرزندتان را انتخاب کنید و البته انتخاب بین مدل های ساده و متالیک نیز برعهده خودتان خواهدبود. رنگ متالیک درواقع همان رنگ ساده است که با فلز ترکیب شده به همین دلیل نیز درخشندگی خاصی پیدا می کند. ماشین شارژی هایی با این رنگ ظاهر جذاب تری دارند به همین دلیل نیز بیشتر مورد توجه هستند.

توجه به نکاتی که در این بخش بیان شد به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین ماشین شارژی مازراتی را خریداری کنید. ما در نینی بابا مدل های متنوعی از ماشین شارژی مازراتی را عرضه می کنیم که می توانید به آنها سری بزنید. نینی بابا محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می کند و حتی به تازگی فروش اقساطی خود را نیز آغازکرده است پس مشتری می تواند به راحتی محصول مورد نظرش را خریداری کند.

فیلتر براساس قیمت:
نوع رنگ
ظرفیت سنی
سبک خودرو
تعداد موتور
نوع گاز
نوع لاستیک

نمایش 1 - 5 کالا از 5

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.