ماشین شارژی لندروِر

ماشین شارژی یکی از جدیدترین اسباب بازی های کودک در سال های اخیر است که به اندازه کافی نیز محبوب شده است. هنگامی که برای خرید ماشین شارژی اقدام می کنید با برندهای متنوعی از این محصول روبه رو می شوید که هریک نیز محصولات خاصی دارند. یکی از این برندها لندروور نام دارد که موردعلاقه بسیاری از کودکان است. برای خرید ماشین شارژی لندرور باید اطلاعات کاملی را درباره این محصول داشته باشید. درادامه بیشتر درباره این برند و محصولات آن صحبت خواهیم کرد.

راهنمای خرید ماشین شارژی لندرور

لندروور یکی از برندهای معروف در زمینه تولید انواع ماشین شارژی است که محصولات متنوعی را عرضه می کند. اگر شما نیز قصد خرید ماشین شارژی از این برند را دارید، باید نکاتی را درنظرداشته باشید که درادامه به آنها می پردازیم.

بررسی قدرت ماشین شارژی

برای خرید ماشین شارژی لندرور لازم است ابتدا قدرت این اسباب بازی جذاب را درنظربگیرید. ماشین شارژی در مدل های تک موتوره ، دوموتوره و چهارموتوره عرضه می شوند که هریک ویژگی های خاص خود را دارند.

ماشین شارژی تک موتوره : ماشین شارژی تک موتوره یکی از قدیمی ترین انواع ماشین شارژی تولیدی موجود در بازار است که سرعت و قدرت بسیارکمی دارد. این مدل ماشین شارژی امروزه خیلی تولید نمی شوند و البته که طرفدار هم ندارد.

ماشین شارژی دوموتوره : ماشین شارژی لندرور با ساختار دوموتوره به وفور در بازار یافت می شوند که سرعت و قدرت مناسبی هم دارند. این موتورشارژی ها دارای یک دنده هستند که کودک با کمک آنها می توان به سمت جلو و عقب حرکت کند.

اگر به دنبال خرید یک ماشین شارژی بی دردسر برای کودک نوپا خود هستید، مدل های دونفره بهترین انتخاب برای شما خواهدبود. این مدل از ماشین شارژی را می توانید با قیمت مناسبی هم خریداری کنید.

ماشین شارژی چهارموتوره : از قدرتمندترین انواع ماشین شارژی موجود در بازار می توان به مدل های چهارموتوره اشاره کرد که کودک می تواند با کمک دنده به کاررفته در آن سرعت کم و زیاد می شود. همین نیز برای کودک جذابیت دارد پس اگر به دنبال خرید ماشین شارژی برای کودکان بالاتر از سه و یا چهارسال هستید، این مدل ماشین شارژی بهترین انتخاب برای آنها خواهدبود.  البته باید بدانید ماشین شارژی چهارموتوره از گران ترین انواع ماشین شارژی موجود در بازار می باشد.

شما می توانید با درنظرگرفتن شرایط کودک تان هریک از انواع ماشین شارژی لندرور را در قدرت های متنوع خریداری کنید.

ماشین شارژی دوموتوره بخریم یا چهارموتوره ؟

ماشین شارژی چهارموتوره نسبت به ماشین شارژی دوموتوره قدرت و سرعت بیشتری دارد به همین دلیل نیز برای کودکان در سنین بالاتر انتخاب مناسب تری است. البته که ما نمی توانیم به صورت دقیق به شما بگوییم کدام یک از این موارد را خریداری کنید زیرا انتخاب آنها کاملا وابسته به شرایط فرزند شما دارد. برای مثال اگر می خواهید ماشین شارژی را خریداری کنید که هر دو فرزند شما به صورت همزمان از آن استفاده کنند، ماشین شارژی چهارموتوره انتخاب مناسبی برای شما خواهدبود.

جنس بدنه ماشین شارژی

برای خرید ماشین شارژی لندرور جنس بدنه این محصول نیز اهمیت دارد و شما به عنوان خریدار باید به آن توجه کنید.بیشتر ماشین های این برند از بدنه ای با پلاستیک سخت ساخته شده اند به همین دلیل نیز به خوبی در برابر ضربات احتمالی مقاومت می کنند. البته دقت داشته باشید تنها جنس بدنه اهمیت ندارد بلکه باید بررسی کنید که بخش های مختلف ماشین شارژی به خوبی به هم وصل شده باشند.

جنس چرخ ها

در انتخاب ماشین شارژی لندرور جنس چرخ های به کاررفته در آن نیز باید بررسی شود. لاستیک های این دوچرخه باید به اندازه کافی نرم باشند تا هنگام بازی کردن به کودک شما آسیبی نزنند. البته باید میزان سروصدای این لاستیک ها را نیز درنظربگیرید و مواردی را انتخاب کنید که آرامش اطرافیان را نیز حفظ کند.

وزن کودک

برای خرید ماشین شارژی لندرور حتما وزن کودک را نیز درنظرداشته باشید. زیرا هر ماشین شارژی می تواند وزن خاصی را تحمل کند و زمانی که کودک شما بیش از این وزن را داشته باشید، مسلما ماشین شارژی عمر چندانی نخواهدداشت. پس برای خرید ماشین شارژی به دنبال گزینه هایی باشید که محدوده وزنی آنها به اندازه ای باشد که کودک بتواند چندسالی را بدون مشکل از آنها استفاده کند.

کیفیت باتری

باتری نیز جز یکی از مهم ترین بخش های ماشین شارژی به حساب می آید که باید کیفیت آن را در هنگام خرید مدنظرداشته باشید.دقت داشته باشید در صورت اینکه باتری به کاررفته در ماشین شارژی کیفیت مناسبی نداشته باشد و خراب شوند، تعمیر و تعویض آنها هزینه قابل توجهی را برای شما رقم خواهدزد. پس همان ابتدای خرید به دنبال انتخاب باتری باکیفیت باشید که تا مدت ها بدون هیچ مشکلی بتوانید از آن استفاده کنید. ازجمله بهترین باتری های موجود در بازار می توان به باتری لیتیوم یونی اشاره کرد که در سالهای اخیر به واسطه کیفیت مناسب مورد توجه بوده است. شما نیز می توانید ماشین شارژی لندرور را با این مدل باتری خریداری کنید.

امکانات جانبی

امکانات جانبی به کاررفته در هر ماشین شارژی شباهت آن را به ماشین ها در دنیای واقعی بیشتر می کند از همین جهت نیز برای کودکان جذابیت دارد. هر برند امکانات متنوعی را برای محصولات خود درنظرمی گیرد که ازجمله آنها می توان به امکانات صوتی و تصویری ، نورپردازی، کمک فنر، ریموت کنترل، درب بازشو و مواردی از این قبیل اشاره کرد. شما می توانید درباره وجود و یا عدم وجود هریک از این امکانات تصمیم بگیرید. البته باید بدانید که هرچه امکانات یک ماشین شارژی بیشتر باشد، به تبع قیمت آن نیز بالاتر خواهدرفت.

کنترل از راه دور

اگر کودک شما سن کمی دارد و هنوز با رانندگی ماشین شارژی چندان آشنا نیست برای خرید ماشین شارژی لندرور گزینه هایی را انتخاب کنید که بتوانید به خوبی روی حرکات کودک کنترل داشته باشید. قابلیت کنترل از راه دور در این زمینه به شما کمک خواهدکرد.

با بررسی نکاتی که بیان شد، می توانید بهترین ماشین شارژی لندرور را خریداری کنید. البته پیشنهاد می کنیم حتما به محصولات سایت ما نیز سری بزنید و از آنها نیز دیدن کنید.

فیلتر براساس قیمت:
نوع رنگ
ظرفیت سنی
سبک خودرو
تعداد موتور
نوع گاز
نوع لاستیک

نمایش 1 - 3 کالا از 3

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.