ماشین شارژی فورد

ماشین شارژی یکی از جذاب ترین اسباب بازی هایی است که می توانید با خرید آن فرزندتان را خوشحال کنید. تنوع این اسباب بازی در بازار بسیارزیاد است و برندهای متنوعی از آن را نیز مشاهده خواهیدکرد. فورد یکی از این برندهاست که ماشین شارژی با طراحی خاص و منحصربه فردی را وارد بازار می کند. برای خرید ماشین شارژی فورد لازم است اطلاعاتی درباره این محصول داشته باشید. درادامه بیشتر درباره این ماشین شارژی و مدل های آن صحبت خواهیم کرد. همراه ما باشید.

راهنمای خرید ماشین شارژی فورد

ماشین شارژی فورد دارای مدل های متنوعی است که از نظر ظاهری و فنی با هم متفاوت هستند. برای انتخاب هریک از آنها لازم است نکاتی را درنظرداشته باشید که درادامه به آنها می پردازیم.

میزان تحمل وزن

برای خرید ماشین شارژی فورد لازم است میزان وزن تحمل وزن آن را درنظربگیرید. محصول موردنظر شما باید بتواند وزن کودک شما را تحمل کند. البته این موضوع تنها منحصر به وزن فعلی وی نخواهدبود. درواقع باید طوری برای خرید ماشین شارژی برنامه ریزی کنید که حداقل فرزند شما بتواند دو و یا سه سال با آن بازی کند. خوشبختانه ماشین شارژی فورد با تحمل وزن بالایی به بازار عرضه می شود به همین دلیل نیز می توانید به راحتی گزینه ای با تحمل وزن بالای 70 کیلو را نیز پیدا کنید.

تایرهای باکیفیت

برای خرید ماشین شارژی فورد حتما کیفیت تایرهای به کاررفته در آن را نیز بررسی کنید. دقت داشته باشید که همانطور که در بخش قبلی بیان کردیم میزان تحمل وزن ماشین شارژی فورد بسیاربالاست به همین دلیل نیز کیفیت تایرهای آن اهمیت دارد. درواقع تمام وزن ماشین شارژی را لاستیک های آن تحمل می کند پس باید از سلامت آنها اطمینان یابید. لاستیک اسفنجی از بهترین لاستیک هایی است که در ساختار ماشین شارژی به کارمی رود و با کمک آن کودک می تواند به راحتی در محیط های مختلف رفت و آمد کند.

ایمنی محصول

بیشتر ماشین شارژی فورد به صورت شاسی طراحی می شوند به همین دلیل نیز لازم است برای خرید آنها ایمنی محصول را درنظربگیرید. درواقع ماشین شارژی موردنظر شما باید براساس استانداردهای ایمنی طراحی شده باشد و البته که کمربند ایمنی استانداردی را نیز دارا باشد. وجود کمربند ایمنی استاندارد از بروز خطرات احتمالی در کودک جلوگیری می کند. پس در هنگام خرید از وجود این کمربند ایمنی استاندارد اطمینان حاصل کنید و البته که سالم بودن آن را نیز بارها چک کنید.

سیستم کمک فنر

برای اینکه کودک هنگام استفاده از ماشین شارژی احساس راحتی بیشتری داشته باشد، برای خرید ماشین شارژی فورد سیستم کمک فنر به کاررفته در آن را بررسی کنید. درصورت اینکه کمک فنر به کاررفته در ماشین شارژی کیفیت مناسبی داشته باشد، کودک در هنگام عبور از پستی و بلندی احساس راحتی بیشتری را تجربه خواهدکرد. این درحالی است که در صورت عدم کیفیت این سیستم در طولاتی مدت احتمال بروز مشکلاتی در ستون فقرات برای کودک وجودخواهدداشت.

محیط قابل استفاده

همانطور که بارها هم اشاره کردیم ماشین شارژی فورد را می توانید در مدل های دوموتوره و چهارموتوره خریداری کنید. البته برای انتخاب هریک از این دو لازم است تا مواردی را ازجمله سن کودک و محیط قابل استفاده آن را درنظربگیرید. بسته به اینکه کودک شما می خواهد از این ماشین شارژی در چه محیطی استفاده کند شما می توانید مدل های مختلف آن را خریداری کنید. برای مثال اگر خانه شما آپارتمانی است مسلما محیط زیادی برای بازی کردن کودک ندارید، پس بهتراست ماشین شارژی هایی با قدرت کمتر را خریداری کنید. اما اگر یک حیاط بزرگ دارید و یا می خواهید کودک خود را برای بازی به پارک ببرید، می توانید انواع ماشین شارژی با قدرت بالاتر را نیز انتخاب کنید. پس انتخاب هریک از این موارد به شرایط شما بستگی دارد.

امکانات ماشین شارژی

یکی از مهم ترین مواردی که باید برای خرید ماشین شارژی فورد درنظربگیرید، امکانات آن است. امکانات این ماشین شارژی تاثیر بسیارزیادی را در قیمت و البته کارایی آن خواهدداشت. درواقع می توان گفت وجود همین امکانات ماشین شارژی را برای کوک شما جذاب تر می کند. امروزه برند فورد برای نزدیکترکردن طراحی این ماشین شارژی به ماشین در دنیای واقعی امکانات زیادی را در ماشین های خود به کارمی برد. شما می توانید بسته به سلیقه فرزندتان هریک از آنها را انتخاب کنید.

گارانتی

برای خرید ماشین شارژی فورد سعی کنید به دنبال گزینه هایی باشید که گارانتی و ضمانت نامه دارند. بدین ترتیب می توانید از کیفیت ماشین شارژی اطمینان حاصل کنید و به راحتی برای خرید آن اقدام کنید. البته درست است که ماشین شارژی دارای گارانتی قیمت بالاتری نسبت به سایر محصولات خواهندداشت اما کیفیت محصول ارزش هزینه کردن برای آن را نیز خواهدداشت.

قیمت ماشین شارژی

قیمت ماشین شارژی به آیتم های بسیاری وابسته است که ازجمله آنها می توان به تعداد موتور، امکانات و مواردی از این قبیل وابسته است. با این وجود اگر می خواهید یک بار برای خرید ماشین شارژی کودک هزینه کنید، لازم است قبل از هر کاری ابتدا ویژگی های ماشین شارژی موردنظرتان را لیست کنید. سپس برهمین اساس به دنبال خرید ماشین شارژی با همین ویژگی ها باشید. در آخرین مراحل خرید سعی کنید ماشین شارژی را با قیمت مناسب انتخاب کنید.

با بررسی نکاتی که برای خرید ماشین شارژی فورد بیان شد، می توانید بهترین محصولات این برند را خریداری کنید. ما در نینی بابا نیز محصولات متنوعی از ماشین شارژی فورد را عرضه می کنیم که می توانید با خیال راحت محصول موردنظرتان را از میان آنها بیابید.

چه مدت زمان برای شارژشدن ماشین شارژی نیاز است؟

مدت زمان شارژشدن برای هر ماشین شارژی متفاوت است و به آیتم های بسیاری وابسته است. ازجمله این آیتم ها می توان به نوع  و جنس باتری اشاره کرد. اگر می خواهید برای اولین بار از ماشین شارژی استفاده کنید باید 24 ساعت کامل آن را به شارژ بزنید. البته که این موضوع تنها برای بار اول صدق می کند و پس از آن با سه و یا چهارساعت شارژکردن می توانید از آن استفاده کنید.

در ماشین شارژی قدیمی لازم بود که پس از هربار شارژشدن باتری به سرعت باتری را از شارژ بکشید. اما جدیدترین ماشین شارژی های موجود در بازار خود دارای قطع کن هستند که پس از شارژشدن باتری خودبه خود جریان قطع خواهدشد.

فیلتر براساس قیمت:
نوع رنگ
ظرفیت سنی
سبک خودرو
تعداد موتور
نوع گاز
نوع لاستیک

نمایش 1 - 7 کالا از 7

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.