ماشین شارژی فراری

ماشین شارژی یکی از نمونه کوچک شده ماشین های بزرگسال است که با امکانات متنوعی عرضه می شود. این وسیله از بهترین اسباب بازی هایی است که می توانید با کمک آن کودکتان را سوپرایز کنید.البته برای خرید ماشین شارژی کودک نیز نباید بی گدار به آب بزنید زیرا در هنگام خرید با برندهای متنوعی روبه رو خواهیدشد. یکی از این برندها فراری است که ماشین شارژی های ارائه شده آن از نظر ظاهری طراحی خاصی و منحصربه فردی دارند. اگر شما نیز قصد خرید ماشین شارژی فراری را دارید، درادامه مطلب با ما همراه باشید.

انتخاب ماشین شارژی فراری براساس سن کودک

یکی از مهم ترین مواردی که باید برای خرید ماشین شارژی فراری درنظرداشته باشید، سن کودک شماست. درواقع ماشین شارژی شما باید به صورتی انتخاب شود که کودک بتواند چندین سال به راحتی از آن استفاده کند. برای انتخاب ماشین شارژی براساس سن کودک لازم است نکات زیر را درنظرداشته باشید:

یک تا دوسالگی

ماشین شارژی برای کودکان زیر یک سال عملا هیچ کاربرد خاصی ندارد زیرا کودکان از سن یک سالگی به تازگی راه رفتن را یاد می گیرند. پس از همین سن نیز می توانید برای خرید ماشین شارژی آنها اقدام کنید. البته که تا دوسالگی نیز هنوز مرحله رشد و تکامل در راه رفتن و تعادل ادامه دارد به همین دلیل نیز باید با دقت بیشتری برای خرید ماشین شارژی تصمیم بگیرید. ماشین شارژی تک موتوره و یا دوموتوره انتخابی خوبی برای این سن هستند زیرا قدرت و سرعت چندانی ندارند به همین دلیل نیز احتمال بروز آسیب برای کودک را نیز به مراتب کمتر خواهندکرد.

دو تا پنج سالگی

در این سن کودک به حد کاملی از تکامل در راه رفتن رسیده است به همین دلیل نیز انتخاب های بیشتری برای خرید ماشین شارژی فراری خواهیدداشت. دقت داشته باشید در این سنین کودک توجه بسیارزیادی را به ظاهر ماشین خود دارد به همین دلیل نیز بهتراست کودک را برای انتخاب ماشین شارژی مناسب با خود همراه کنید. بدین ترتیب نیز می توانید ماشین شارژی را مطابق سلیقه وی خریداری کنید که از بازی کردن با آن نهایت لذت را ببرد.

پنج تا هشت سالگی

کودک در این سن انرژی بسیارزیادی دارد و مهارت های وی نیز به صورت کامل رشد کرده است، پس می توانید قدرتمندترین مدل ماشین شارژی فراری را برای وی خریداری کنید. ماشین شارژی فراری شباهت بسیارزیادی را به ماشین ها در دنیای واقعی دارند به همین دلیل نیز به خوبی کودک شما را راضی خواهندکرد. البته مسلما خرید ماشین شارژی پرقدرت برای شما هزینه بر خواهدبود برای همین اگر می خواهید هزینه کمتری را برای این موضوع صرف کنید، می توانید انواع موتورشارژی را نیز برای وی خریداری کنید. در این سن کودک شما می تواند به راحتی از موتورشارژی نیز استفاده کند و برای وی مشکلی ایجاد نخواهدشد.

بالای هشت سال

در سن هشت سالگی دیگر فرزند شما قدرت استفاده از ماشین شارژی های بسیاربزرگتر و قدرتمندتر را نیز داراست. به همین دلیل می توانید ماشین شارژی هایی برای وی خریداری کنید که به محصولات بسیاری از برندهای جهانی معروف شباهت دارند، فراری نیز یکی از این برندهاست.

برای انتخاب ماشین شارژی فراری در سنین مختلف حتما نکاتی که در بخش بالا بیان شد را به دقت بررسی کنید. با توجه به این نکات می توانید بهترین محصولات را برای فرزندتان انتخاب خواهیدکرد.

راهنمای خرید ماشین شارژی فراری

پس از بررسی سن کودک باید نکات دیگری را نیز برای خرید این محصول درنظربگیرید که درادامه به اختصار درباره هریک از آنها صحبت می کنیم.

امنیت ماشین شارژی

برای اینکه کودک شما بتواند با خیال راحت از ماشین شارژی استفاده کند، لازم است نکات امنیتی به خوبی در آن رعایت شده باشد. برای مثال ماشین شارژی موردنظر شما باید دارای یک کمربند ایمنی استاندارد باشد که به خوبی بتواند از کودک شما در برابر عوامل محیطی محافظت کند. پس در هنگام خرید ماشین شارژی سعی کنید از کیفیت این کمربند اطمینان حاصل کنید تا بتوانید با خیال راحت برای امنیت کودک خود از آن استفاده کنید.

امکانات جانبی

امکانات ماشین شارژی یکی از مهم ترین مواردی است که کودک شما را برای بازی کردن با آن ترغیب می کند. پس در هنگام انتخاب ماشین شارژی فراری حتما امکانات جانبی این محصول را درنظربگیرید. ازجمله این امکانات که معمولا توجه کودک را جلب می کند، می توان به نورپردازی ویژه، سیستم صوتی ، فلش خور، مانتیور  و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

از مهم ترین امکانات جانبی که به امنیت کودک کمک می کند و برای والدین نیز مفید است، قابلیت کنترل از راه دور محصول می باشد. با این قابلیت والدین می توانند به راحتی روی حرکات فرزندشان کنترل داشته باشند و بدین ترتیب از بروز خطرات احتمالی جلوگیری کنند. شما نیز اگر می خواهید به صورت مستقیم روی حرکات فرزندتان کنترل داشته باشید، ماشین شارژی با این قابلیت را انتخاب و خریداری کنید.

جنس بدنه ماشین شارژی

کودکان معمولا ابتدای استفاده از ماشین شارژی مهارت چندانی ندارند به همین دلیل نیز احتمال برخورد آنها با اشیای اطراف بسیارزیاد است. پس برای خرید ماشین شارژی باید جنس بدنه آن را نیز بررسی کرده و مستحکم ترین گزینه را انتخاب کنید. بهترین ماشین شارژی موجود در بازار از پلاستیک سخت ساخته می شوند که در برخورد با اشیا به خوبی دوام می آورند.

کیفیت صندلی ماشین شارژی

برای اینکه کودک هنگام بازی کردن با ماشین شارژی احساس راحتی داشته باشد، کیفیت و ارگونومیک بودن صندلی را مدنظر قراردهید. صندلی ماشین شارژی باید به اندازه کافی نرم باشد تا کودک در هنگام استفاده طولانی مدت از آن احساس خستگی نکند. ماشین شارژی فراری بسیارباکیفیت هستند و تمامی این موارد نیز در طراحی آنها رعایت شده است.

انتخاب طرح و رنگ

ماشین شارژی فراری را می توانید در طرح و رنگ های متنوعی در بازار مشاهده کنید. برای انتخاب طرح و رنگ بهتراست قبل از هر کاری نظر کودک را بپرسید و سعی کنید محصولی را مطابق با سلیقه خودش خریداری کنید. این موضوع هم به کودک شما حس ارزشمندبودن می دهد و هم اسباب بازی موردعلاقه خود را انتخاب کرده است.

با بررسی نکاتی که بیان شد، می توانید بهترین ماشین شارژی فراری را انتخاب و خریداری کنید. ما در نینی بابا نیز محصولات متنوعی را عرضه می کنیم که به راحتی می توانید محصول موردنظرتان را از میان آنها بیابید.

فیلتر براساس قیمت:
نوع رنگ
ظرفیت سنی
سبک خودرو
تعداد موتور
نوع گاز
نوع لاستیک
مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.