راهنمای جامع خرید از نی نی بابا

با توجه به راهنمای ثبت سفارش چنانچه باز هم نیاز به راهنمایی بیشتر داشتین میتوانید با شماره تماس سازمانی 71333045-021 تماس حاصل فرمایید و به واحد مشاوره متصل شوید.

روش های ارسال

  • انبار نی نی بابا : انتخاب این روش به منظور مراجعه ی مشتری به یکی از انبار های نی نی بابا در سطح استان تهران می باشد، این روش ارسال برای مشتریان عزیزی که قصد دریافت کالا به صورت حضوری را دارند قابل انتخاب است.
  • پیک موتوری : این روش ارسال تنها در مناطق 22 گانه ی استان تهران امکان خدمات رسانی و انتخاب را دارد. (سریع ترین روش ارسال در استان تهران)
  • پست جمهوری اسلامی : تمامی مشتریان از سراسر ایران امکان انتخاب این روش ارسال را دارند و زمان تحویل سفارش به طور میانگین 48 الی 72 ساعت می باشد.
  • باربری : تمامی مشتریان که خارج از استان تهران می باشند، از این روش ارسال نیز می توانند بهرهمند شوند. (این روش ارسال جهت ارسال سفارشات با ابعاد و تعداد بالا توصیه می شود)

روش های پرداخت

  • پرداخت آنلاین بانک ملی : این روش پرداخت برای تمامی مشتریان قابل انتخاب است. ( سفارشاتی که آنلاین پرداخت می شوند با سرعت بیشتر نسبت به دیگر سفارشات آماده سازی و ارسال می شود)
  • پرداخت توسط فیش بانکی : این روش پرداخت نیز برای تمامی مشتریان قابل انتخاب است. ( پس از انتخاب این روش شماره حساب و شماره کارت مدیریت فروشگاه برای شما عزیزان نمایان می شود، پس از واریز فروشگاه را از مبلغ واریزی خود مطلع نمایید.)
  • پرداخت هزینه در هنگام تحویل : این روش پرداخت در حال حاضر قابلیت سرویس دهی به مناطق 22 گانه ی تهران را دارا است. (با انتخاب این روش پس از تحویل کالا در تهران می توانید اقدام به پرداخت کنید.)

نکته ی قابل توجه جهت مشتریانی که از شهرستان اقدام به ثبت سفارش می کنند

این دسته از عزیزان چنان که نیاز به پرداخت در محل دارند، 2 راه حل برای این منظور محیاست :

1.آدرس اقوامی که داخل تهران تشریف دارند برای ما ارسال بفرمایند که ما سفارش را در تهران تحویل دهیم

2.چنان که به صورت حضوری امکان دریافت کالا در تهران را دارا می باشند، در مرحله ی انتخاب حامل، انبار نی نی بابا را انتخاب نمایند.

ویدیو راهنمای خرید (با استفاده از کامپیوتر)