کودکان خیلی زود و حتی قبل از اینکه یاد بگیرند با اتکا به نیروی خود بنشینند، شروع به دندان درآوردن می کنند. این در حالی است که کودک شما هنوز نمی تواند درد خود را بازگو کند و شما احتمالا با بروز علائمی مثل تب یا لیز و برون ریزی بزاق، تازه متوجه می شوید که علت گریه های بی امان کودک، جوانه زدن دندان است. برای تسکین این امر می توانید از دندان گیرها ک...

کودکان خیلی زود و حتی قبل از اینکه یاد بگیرند با اتکا به نیروی خود بنشینند، شروع به دندان درآوردن می کنند. این در حالی است که کودک شما هنوز نمی تواند درد خود را بازگو کند و شما احتمالا با بروز علائمی مثل تب یا لیز و برون ریزی بزاق، تازه متوجه می شوید که علت گریه های بی امان کودک، جوانه زدن دندان است. برای تسکین این امر می توانید از دندان گیرها که مناسب این امر ساخته شده اند استفاده کنید.

سعی کنید از دندان گیرهایی با برند معروف استفاده کنید تا خیالتان از بابت هرگونه ایجاد حساسیت راحت باشد.

بیشتر

دندان گیر نوزاد 

  • کودک در آستانه ی سه تا چهار ماهگی  شروع به درآوردن دندان می کند. در این زمان نوک تیز این دندان ها به لثه فشار وارد کرده و موجب آزار کودک می شود . مسلما دیدن این آزار برای هر پدر و مادری سخت است . می توان با خرید یک دندان گیر مرغوب این درد کودک را به طور موقت تسکین داد.

    15,000 تـومان موجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف